Avcı Sayfamız « BÖLGE AVCILARI « MARMARA BÖLGESİ AVCILARI « BULGARİSTANDA ALA GEYİK VE DOMUZ AVI
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BULGARİSTANDA ALA GEYİK VE DOMUZ AVI  (Okunma Sayısı 3983 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
A.Selçuk KARAKÖY
Moderatör
*

« : 29 Nisan 2009, 21:33:09 »

YAZAN= TALİP YILMAZ

Arkadaşlar 07 11 2008 sabah saat 10 da dükanın telefonu caldı actım baktım tanımadım bır arkadas   bulgaristanda  ala geğik avlamak istediğini sayledi . kendisinin vizesi olduğunu soyledi fakat yivli av tüfeyini gumruk islemleri icin davetiye olmadından dolayı ona benim yivli ile vurdurabileceyimi soyledim ..reşit bey in cok heycanlı ve meraklı oldunu gördüm gidelim dedim haftaya hazır olmasını soyledim ...

fakat haftaya kendısının yurd dısı ısleri oldunu soyleyınce bende zaten bugun gidiyorum dedim tamam ozaman bende gelım dedi buyurun gelın ben 3 saat sonra yola cıkıyorum deyınce kendısı apar topar baktım corluya geldı ve benzılıkte tanısıtık bulustuk laf muhabet ederek bulgara vardık .cumartesı avlak dolu oldugu ıcın bız yıne aldık yıvlılerı ve bızım kendı bolgemızde avlandık... sonra pazar gunu ıcın geğik avlayabıleceyimizi bize soyleyince sevındık ..ondan once kendi grubumuzda av kopeklerının domuz kovdugunu kovmalarından anladık pusularad beklerken domuz ters gıdıs yapınca avcı dostumuz onu gözunden cakmız ve vurmus ...kendısını tebrık ettık ve bızım geğik  avlama zamanı gelmisti / kırdjalinin JENDA AVLAĞINA vardık ve ilk heycanı ilk geğyi REŞİT RÜSTEMOĞLUYLA AVLAMYA BASLADIK sessiz ve iyi takip sonucu 1 saat sonra ilk trofe 4 yaslarında geğik ormanın sağ tarafından kendini gosterdi ve 98 mt menzile girince

BROWNING BAR 308 WİN NORMA MARKA ORIX ilk kurşumunu geğin sol koltuk altına gonderdi .ve geğik zıplayarak saya doru kacmaya basladı vurulamadını zannedınce ikinci mermiyide gonderdi ve geğyik gitti ...bıze yardımcı olan rehber SALİH BEY  geğin ılk atısta vuruldunu ve ikincinin de geğikte oldunu soyledi cok ıleride buyuk ihtimal düsmüs olacağnı ifade etti ve takip 35  mt sonra yerde kan izlerinin gormeye basladık ..kan gitikce coalıyordu ve 200  300 mt sonra geyın bır cam ağcına dayanmıs ve yerde ...[img

http://img401.imageshack.us/img401/7227/09112008875zt2.jpg[/url][/url][/img]
REŞİT BEYE COK İYİ BİR AVCI VE ATICI OLDUĞU İCİN KENDİSNİ TEBRİK EDİYORUM

« Son Düzenleme: 29 Nisan 2009, 21:37:19 Gönderen: A.Selçuk KARAKÖY » Logged

Ansam Selçuk KARAKÖY
1976 Çorlu TEKİRDAĞ        www.ansamtaxidermy.com

Ahmet SERBEST
Dost Avcı

avcılık süper bir terapidir...

« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2009, 10:47:07 »

ava katılan tüm ekibi kutlarım çok güzel talip teşekkürler....

Ahmet SERBEST
0 Rh + 1975 Çorlu TEKİRDAĞ

Mükerrem MEYDAN
Dost Avcı

« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2009, 11:50:44 »

paylaşım için teşekkürler.

Mükerrem MEYDAN
1975 Kartal İSTANBUL

Serkan KARTALKAYA
Dost Avcı

« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2009, 12:49:21 »

guzel bır av avcıyı ve ekıbı tebrık ederım paylasım ıcın tesekkurler

Serkan KARTALKAYA
A Rh + 1982 Kağıthane İSTANBUL      
Murat KÜÇÜKTEMEL
Dost Avcı

« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2009, 13:21:11 »

tebrikler

Murat KÜÇÜKTEMEL
1976 Kağıthane İSTANBUL

Ali SARIYER
Dost Avcı

« Yanıtla #5 : 31 Mart 2010, 13:19:42 »

selamlar arkadaşlar ben bulgaristanda avlanmak istiyorum bunun için gerekli izin belgeleri nelerdir.bir tur şirketi ile gidebilirmiyim veya kendim nasıl gidebilirim bilgisi olan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ali SARIYER
1974 İSTANBUL
Talip YILMAZ
Dost Avcı

AV BALIK SPOR DOĞA AV TURİZMİ

« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2010, 10:24:48 »

selamlar arkadaşlar ben bulgaristanda avlanmak istiyorum bunun için gerekli izin belgeleri nelerdir.bir tur şirketi ile gidebilirmiyim veya kendim nasıl gidebilirim bilgisi olan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Alı bey Bulgarıstanda avlanamanız icin bana ulaşın gerisi kolay ve ne avı yapmak istedinizi soyleyin
1 MAYIS itibariyle karadja ve muflon yaban kocu  avlarımız başlıyor gereken evraklar emnıyetten pasaport sonra Bulgar vizesi ben alıyorum kendi yıvli av sılahınız varsa sızınle bırlikte goturebilirsiniz ....
kızıl geyık ala geyık muflon karadja domuz surek avları sülün avları ve dıyer avlar ...
daha detaylı bilgi için bana ulaşın siz hiç kafanızı yormayın BALKANAV TROPHY HUNTING olarak rezervasyonlarımız başlamştır......    www.balkanhunting.com   

TALİP YILMAZ
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2010, 10:32:57 Gönderen: Talip YILMAZ » Logged

Talip YILMAZ                          balkanav@hotmail.com
A Rh - 1974 Çorlu TEKİRDAĞ     0 542 256 80 90   0 538 472 43 52
PICT4245 (WinCE)
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: